HomeConcierge Motocyklowy

Concierge Motocyklowy

Osobisty doradca motocyklowy  – motocyklowy concierge – to zupełnie nowe podejście w tej branży.

Wyobraź sobie, że masz swojego człowieka w branży motocyklowej, który zajmuje się doradztwem już ponad 10 lat. Zna kolekcje producentów odzieży motocyklowej, kasków i akcesoriów, ma wiedzę o technologiach, materiałach i produktach. Rekomendował produkty tysiącom motocyklistek i motocyklistów.

Twój doradca ceni niezwykle kontakt z klientami, którzy używają rekomendowanych produktów. Ma również kontakt z działem reklamacji dużego sklepu motocyklowego, który jest cennym źródłem informacji o produktach. Jest niezależny oraz ma dostęp do ogromnej ilości produktów – ceni sobie bezpieczeństwo i jakość produktów, która z tym jest związana. Jest gotowy stawić czoła w wielu motocyklowych kwestiach – dlatego możesz go nazywać motocyklowym concierge.

Jeśli czegoś potrzebujesz – zwyczajnie się z nim kontaktujesz. Twój osobisty doradca wie doskonale, co masz w swojej motocyklowej szafie, jakim motocyklem jeździsz i jakie są twoje oczekiwania. Znacie się i wspólnie relizujecie pasję motocyklową. Możesz umówić spotkanie w salonie sprzedaży i mieć pewność, że w komfortowych warunkach otrzymasz odpowiednią pomoc. Oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu, który możesz przeznaczyć na swoje własne sprawy zawodowe i przede wszystkim na pasję motocyklową.

Teraz jest to realne. Twoim osobistym doradcą motocyklowym mogę zostać właśnie ja. Będzie to dla mnie ogromna przyjemność!

Zakres mojego działania jest szeroki – nie wszystko sprowadza się do sprzedaży. Dlatego moje usługi nazwałem motocyklowym concierge. 

Poniżej znajdziesz kilka przykładów tego, jak może wyglądać nasza współpraca.

Motoconcierge

Konsultacje telefoniczne.

Konsultacje telefoniczne.

Jest to najczęstsza forma kontaktu z moimi klientami. Rozmowa telefoniczna, whatsapp, mail, messanger, linkedin, google meet. Pozwala to wszystko na szybki kontakt, skuteczne doradztwo i rekomendacje. Dzięki tym rozmowom z czasem poznaję potrzeby i oczekiwania osoby, którą się opiekuję - to przyspiesza i ułatwia proces doradczy.

Dzięki współczesnym technologiom otwarty jestem na współpracę z klientami z różnych części Polski i świata.

Przykład 1
Przykład 2
Spotkanie w Defenderze

Spotkanie w Defenderze

Bezpośrednie spotkania to nieodłączny element pracy osobistego doradcy motocyklowego. Dobranie odpowiedniego rozmiaru odzieży motocyklowej, kasku jest niezwykle ważne. Pod moim okiem wspólnie dobierzemy odpowiednią odzież, kask i akcesoria.

 

Czy to jest zwyczajna wizyta w sklepie?

 

Nie! Jest określony konkretny termin naszego spotkania. Wcześniej moim zadaniem jest to, by do twojej wizyty przygotować się jak najlepiej - m. in. przyszykować produkty, które są w kręgu zainteresowania. W trakcie naszego spotkania jestem do twojej wyłącznej dyspozycji.

 

Dlaczego to spotkanie jest w Krakowie w Defenderze, a nie w innym sklepie?

 

Sklep Defender znam bardzo dobrze, od lat z nim współpracuję. Wiem jakim asortymentem dysponuje. Podczas naszego spotkania do dyspozycji będzie sala konferencyjna. Tak, by nasze spotkanie odbyło się w komfortowych i spokojnych warunkach oraz w dobrej atmosferze. Jeżeli preferujesz zgiełk sal sprzedażowych, to oczywiście tam również mamy przestrzeń do działania.

 

Kawy, herbaty i przekąsek nam nie zabraknie.

Opieka posprzedażowa.

Opieka posprzedażowa.

Odzież motocyklowa, kaski i akcesoria motocyklowe to są tylko produkty. Zużywają się, ulegają awarii, wymagają troski i odpowiedniego traktowania. Motocyklistki i motocykliści muszą stawiać czoła różnym problemom.

 

Porysowany wizjer i parująca wkładka Pinlock. Pranie odzieży motocyklowej. Odświeżenie wnętrza kasku, czyszczenie wentylacji i regulacja wizjera. Montaż systemów bagażowych i oświetlenia dodatkowego w motocyklu. Pomoc w procesie reklamacji. Naprawa odzieży motocyklowej. To tylko kilka przykładów problemów, w których jestem w stanie pomóc.

 

Jestem gotowy do działania i rozwiązania każdego problemu - taki musi być osobisty doradca motocyklowy.

 

Przykład 3

Potrzebujesz pomocy?

Uzupełnij formularz lub wyślij maila:
rafal@defender.net.pl

Odwiedź sklep Defender:

ul. Góra Libertowska 50

30-444 Libertów